Rozrywka dziecięca

28/01/2011

Wady i zalety gier komputerowych

Dyskusja na temat zalet i wad gier komputerowych toczy się od wielu lat. Zarówno ich zwolennicy, jak i przeciwnicy prezentują całą masę argumentów i starają się pokazać, że to właśnie oni mają rację. Ostatecznie jednak trzeba powiedzieć, że tak jak wszystko, gry komputerowe również posiadają swoje plusy i minusy.

Gra komputerowa powinna być przede wszystkim dopasowana do wieku jej użytkownika. Nie może być bowiem tak, że małe dzieci grają w pełne przemocy, agresji i seksu gry dla dorosłych, może to bowiem bardzo niekorzystnie wpłynąć na ich rozwój psychiczny. Jednak jeśli dostaną produkt dostosowany do swoich potrzeb, to może on się okazać bardzo pomocny w wielu dziedzinach. Gry uczą bowiem m.in. dokładności i systematyczności.

24/01/2011

Zabawki dla dzieci, które moża zabrać na dwór

Filed under: Zabawy — Tagi: , — admin @ 15:35

Zabawa z dzieckiem na dworze to bardzo dobry sposób na spędzenie wolnego czasu. Oprócz tego, że przebywamy na świeżym powietrzu, to jeszcze miło spędzamy czas i zacieśniamy więzi z naszym maluchem.

Aby zabawa na dworze była jeszcze atrakcyjniejsza, powinniśmy zabrać ze sobą odpowiednie zabawki. Do takich należy na przykład piłka, która jest lubiana zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Musimy być ona odpowiednio lekka i dopasowana do wieku malucha. Zabierając ją na dwór możemy mieć pewność, ze dziecko będzie miało dużo ruchu i będzie się dobrze bawić. Inną zabawka przeznaczoną do użytkowania na dworze jest także rowerek. Również w tym przypadku łączymy przyjemne z pożytecznym – oprócz tego, że dziecko się dużo rusza, to jeszcze nabiera dodatkowych umiejętności.

14/01/2011

Zapraszam

Filed under: Rozrywka,Zabawy — admin @ 17:50

Strona ruszy za kilka tygodni!

Powered by WordPress